Kouzelný tábor uprostřed kouzelné přírody

 Komplexně vybavený tábor
 Nádherné okolí
 Spokojenost dětí je pro nás alfou i omegou

Ubytování  v areálu tábora

 

V areálu je možné ubytovat celkem 120 osob přes letní sezonu, v zimní sezoně 22 osob. Najdete u nás čtyřlůžkové chatky s verandou. Tvar tábora je obdélníkový, v čele tábora jsou dvě velké chatky pro vedoucí a sociální zařízení. Tak že vedoucí mají děti pod dozorem a děti to mají blízko k sociálnímu zařízení.

Zázemí tábora nabízí několik variant ubytování:

  • Chatky
    Chatky jsou dřevěné a jsou vybaveny dvěma dvoupatrovými palandami, skříněmi, stolečkem a verandou.
  • Velké Chatky
    Sruby jsou dřevěné a jsou vybaveny čtyřmi dvoupatrovými  postelemi, či jednou palandou, skříněmi, nočními stolky, stolem a židlemi.
  • Hlavní Budova
    Ve zděné dvoupatrové budově je možné ubytovat celkem 22 osob, přičemž je zde pět pokojů, samostatná jídelna, kuchyně, vlastní sociální zařízení, sauna. Hlavní budovu je možno využít pro oslavu svatby, narozeniny, rodinné oslavy mimo období tábora.

Sociální zařízení

K dispozici jsou dámské a pánské toalety, dámské a pánské umývárny, sprchy, samozřejmě s teplou i studenou vodou. V případě osobní hygieny jsou děti pod dozorem personálu tábora.

Táborová Herna ( klubovna )Venkovní jídelna

Za nepříznivého počasí přece nebudeme nečinně sedět v chatce. Pro tento případ areál nabízí velkou Hernu je vhodná pro promítání filmů, táborové diskotéky nebo volbu miss tábora. Herna je vybavena stoly, židlemi, promítacím plátnem a hifi věží.  Také zde naleznete pingpongový stul a k tomu potřebné vybavení. Součástí Herny je bar a malá kuchyňka tak že je možnost ji využít i pro oslavu svatby, narozeniny, rodinné oslavy mimo období tábora.

Sportovní vyžití v táboře

Areál letního tábora nabízí fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště ke všem těmto aktivitám je možno zapůjčit patřičné sportovního vybavení. Na své si přijdou milovníci míčových her, děti i dospělí.  Volejbalová hřiště je možno využít i jako nohejbalové hřiště. Po dohodě je možno zajistit  paintballové vybavení. Okolí tábora najdete spoustu cyklostezek, které je možno v zimně využít i na běžky a v létě pro pěší tury.

Ohniště v areálu tábora

V areálu tábora naleznete ohniště, udírnu s roštem na pečení makrel. Po obvodu ohniště jsou umístěny lavičky, takže při zpěvu u táboráku máte i krásnou podívanou jak jiskřičky tančí nad plamenem ohně. Ohniště je navíc dost velké a dá se upravit třeba na pečení něčeho objemnějšího jako je třeba prasátko.

Potok a splav přímo v areálu táboraVenkovní jídelna

Milovníci koupání ocení splav, který protéká přes areál tábora. Splav je vhodný pro koupání, a to i pro malé děti. Koupání je pravidelně zařazováno do programu v parných letních dnech. Potápění a skákání do vody je z bezpečnostních důvodů přísně zakázáno. Koupání je vždy pod dozorem personálu tábora.  

Novinky

I náš tábor kráčí s dobou a tak vycházíme vstříc novým trendům komunikačních technologií...